Γκιστ; Παρών!
Η Άιντραχτ δέχθηκε το γκολ στο τέλος και δεν κατάφερε να αποδράσει με το τρίποντο από την Βόλφσμπουργκ, οπότε το ενδιαφέρον σήμερα στρέφεται στην Euroelague.
Ο Παναθηναϊκός αντιμετωπίζει την Ρεάλ Μαδρίτης σε ένα ματς που είναι τελικός, αφού σε περίπτωση break το σύνολο του Λάσο θα γίνει η πρώτη ομάδα προκρίνεται στο final four που θα γίνει στην Βιτόρια.
Σε τέτοια ματς περιμένουμε να βγουν μπροστά οι συνήθεις ύποπτοι και ένας από αυτούς είναι ο Τζέιμς Γκιστ, το line του οποίου στο 7.5 το θεωρούμε αρκετά εφικτό, πόσο μάλλον από τη στιγμή που διπλασιάζει το ποντάρισμα μας. Οι καλοί συνδυασμοί του με τον Καλάθη και μερικές καλές προσπάθειες θα είναι αρκετές για να το επαληθεύσει. Εξάλλου σήμερα περιμένουμε να μείνει περισσότερη ώρα στο παρκέ από όσο έμεινε στην Ισπανία.