Ο… κουρέας της Σεβίλης!
![Ο… κουρέας της Σεβίλης!](https://www.bet-hoven.net/wp-content/uploads/2018/08/Lionel-Messi-has-now-scored-100-Champions-League-goals-931979-400x237.jpg)
Κουπόνι για μεγάλο πάρτι μου φαίνεται το σημερινό! Με πρεμιέρες, με ιστορίες, με πρόσωπα κι όσο κι αν προσπάθησα να συγκρατηθώ, βγήκαν πονταρίσματα για κάθε γούστο:
Από το φινάλε της βραδιάς με το ισπανικό σούπερ καπ στο Μαρόκο και τον Μέσι που σεληνιάζεται όταν βλέπει τη Σεβίλη (και την… κουρεύει, όπως έχει ανάγκη και τώρα, μετά από το Μουντιάλ), μέχρι το ξεκίνημα της μέρας από την Πρέμιερ όπου δεν καταλαβαίνω γιατί οι μπουκ υποτιμούν τόσο πολύ την ευρωπαία Μπέρνλι κόντρα στους “αγίους”…
Εχω δυάδα Βελγίου, δυάδα Νορβηγίας και δυάδα Σουηδίας βασισμένες στα τρίπτυχα “ΓΙΚ” (γηπεδούχος, ικανότητα, κίνητρο) και “ΦΙΠ” (φιλοξενούμενη – ικανότητα- κίνητρο), αλλά και σύστημα με χινάρια (ζητάω δυάδες και τριάδα με 10 stakes στο ζευγάρι και 5 στο απόλυτο)…
Δεν μπορώ να αγνοήσω τους υπερφορμαρισμένους Ελβετούς και την αρμάδα του Πεπ που πάει Λονδίνο στην πρεμιέρα του Εμερι ως αντί – Βενγκέρ, ενώ κλείνω με το σούπερ καπ Γερμανίας (Κόβατς εναντίον της ομάδας με την οποία πήρε την κούπα κόντρα σ’ αυτή που τώρα προπονεί!) και την αγαπημένη μου Βολιβία…